آمار

تعداد نشریات30
تعداد شماره‌ها683
تعداد مقالات6,672
تعداد مشاهده مقاله10,592,032
تعداد دریافت فایل اصل مقاله7,131,724
Zhang, Hua-Peng. (1394). Correspondence between probabilistic norms and fuzzy norms. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 13(1), 105-114. doi: 10.22111/ijfs.2016.2291
Hua-Peng Zhang. "Correspondence between probabilistic norms and fuzzy norms". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 13, 1, 1394, 105-114. doi: 10.22111/ijfs.2016.2291
Zhang, Hua-Peng. (1394). 'Correspondence between probabilistic norms and fuzzy norms', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 13(1), pp. 105-114. doi: 10.22111/ijfs.2016.2291
Zhang, Hua-Peng. Correspondence between probabilistic norms and fuzzy norms. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1394; 13(1): 105-114. doi: 10.22111/ijfs.2016.2291


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب