آمار

تعداد نشریات27
تعداد شماره‌ها580
تعداد مقالات5,957
تعداد مشاهده مقاله8,551,514
تعداد دریافت فایل اصل مقاله5,655,707
Ciungu, L. C.. (1394). Commutative pseudo BE-algebras. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 13(1), 131-144. doi: 10.22111/ijfs.2016.2293
L. C. Ciungu. "Commutative pseudo BE-algebras". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 13, 1, 1394, 131-144. doi: 10.22111/ijfs.2016.2293
Ciungu, L. C.. (1394). 'Commutative pseudo BE-algebras', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 13(1), pp. 131-144. doi: 10.22111/ijfs.2016.2293
Ciungu, L. C.. Commutative pseudo BE-algebras. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1394; 13(1): 131-144. doi: 10.22111/ijfs.2016.2293


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.