آمار

تعداد نشریات27
تعداد شماره‌ها566
تعداد مقالات5,822
تعداد مشاهده مقاله8,157,915
تعداد دریافت فایل اصل مقاله5,457,726
Taheri, S. M., Kelkinnama, M.. (1390). FUZZY LINEAR REGRESSION BASED ON LEAST ABSOLUTES DEVIATIONS. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 9(1), 121-140. doi: 10.22111/ijfs.2012.230
S. M. Taheri; M. Kelkinnama. "FUZZY LINEAR REGRESSION BASED ON LEAST ABSOLUTES DEVIATIONS". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 9, 1, 1390, 121-140. doi: 10.22111/ijfs.2012.230
Taheri, S. M., Kelkinnama, M.. (1390). 'FUZZY LINEAR REGRESSION BASED ON LEAST ABSOLUTES DEVIATIONS', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 9(1), pp. 121-140. doi: 10.22111/ijfs.2012.230
Taheri, S. M., Kelkinnama, M.. FUZZY LINEAR REGRESSION BASED ON LEAST ABSOLUTES DEVIATIONS. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1390; 9(1): 121-140. doi: 10.22111/ijfs.2012.230


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.