آمار

تعداد نشریات26
تعداد شماره‌ها552
تعداد مقالات5,709
تعداد مشاهده مقاله7,970,373
تعداد دریافت فایل اصل مقاله5,353,315
Horry, Mohammad. (1395). Irreducibility on General Fuzzy Automata. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 13(2), 131-144. doi: 10.22111/ijfs.2016.2363
Mohammad Horry. "Irreducibility on General Fuzzy Automata". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 13, 2, 1395, 131-144. doi: 10.22111/ijfs.2016.2363
Horry, Mohammad. (1395). 'Irreducibility on General Fuzzy Automata', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 13(2), pp. 131-144. doi: 10.22111/ijfs.2016.2363
Horry, Mohammad. Irreducibility on General Fuzzy Automata. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1395; 13(2): 131-144. doi: 10.22111/ijfs.2016.2363


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.