آمار

تعداد نشریات27
تعداد شماره‌ها565
تعداد مقالات5,815
تعداد مشاهده مقاله8,126,710
تعداد دریافت فایل اصل مقاله5,442,721
Qiu, D., Dong, R., Li, H.. (1395). On metric spaces induced by fuzzy metric spaces. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 13(2), 145-160. doi: 10.22111/ijfs.2016.2364
D. Qiu; R. Dong; H. Li. "On metric spaces induced by fuzzy metric spaces". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 13, 2, 1395, 145-160. doi: 10.22111/ijfs.2016.2364
Qiu, D., Dong, R., Li, H.. (1395). 'On metric spaces induced by fuzzy metric spaces', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 13(2), pp. 145-160. doi: 10.22111/ijfs.2016.2364
Qiu, D., Dong, R., Li, H.. On metric spaces induced by fuzzy metric spaces. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1395; 13(2): 145-160. doi: 10.22111/ijfs.2016.2364


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.