آمار

تعداد نشریات27
تعداد شماره‌ها566
تعداد مقالات5,825
تعداد مشاهده مقاله8,164,625
تعداد دریافت فایل اصل مقاله5,462,388
Abd El-latif, A. A., Ramadan, A. A.. (1395). On $L$-double fuzzy rough sets. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 13(3), 125-142. doi: 10.22111/ijfs.2016.2434
A. A. Abd El-latif; A. A. Ramadan. "On $L$-double fuzzy rough sets". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 13, 3, 1395, 125-142. doi: 10.22111/ijfs.2016.2434
Abd El-latif, A. A., Ramadan, A. A.. (1395). 'On $L$-double fuzzy rough sets', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 13(3), pp. 125-142. doi: 10.22111/ijfs.2016.2434
Abd El-latif, A. A., Ramadan, A. A.. On $L$-double fuzzy rough sets. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1395; 13(3): 125-142. doi: 10.22111/ijfs.2016.2434


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.