آمار

تعداد نشریات26
تعداد شماره‌ها550
تعداد مقالات5,697
تعداد مشاهده مقاله7,962,012
تعداد دریافت فایل اصل مقاله5,346,027
Savas, E.. (1390). $(A)_ {\Delta}$ - double Sequence Spaces of fuzzy numbers via Orlicz Function. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 8(2), 91-103. doi: 10.22111/ijfs.2011.278
E. Savas. "$(A)_ {\Delta}$ - double Sequence Spaces of fuzzy numbers via Orlicz Function". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 8, 2, 1390, 91-103. doi: 10.22111/ijfs.2011.278
Savas, E.. (1390). '$(A)_ {\Delta}$ - double Sequence Spaces of fuzzy numbers via Orlicz Function', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 8(2), pp. 91-103. doi: 10.22111/ijfs.2011.278
Savas, E.. $(A)_ {\Delta}$ - double Sequence Spaces of fuzzy numbers via Orlicz Function. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1390; 8(2): 91-103. doi: 10.22111/ijfs.2011.278


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.