آمار

تعداد نشریات27
تعداد شماره‌ها578
تعداد مقالات5,938
تعداد مشاهده مقاله8,532,102
تعداد دریافت فایل اصل مقاله5,649,218
Meenakshi, A. R., Jenita, P.. (1390). GENERALIZED REGULAR FUZZY MATRICES. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 8(2), 133-141. doi: 10.22111/ijfs.2011.281
A. R. Meenakshi; P. Jenita. "GENERALIZED REGULAR FUZZY MATRICES". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 8, 2, 1390, 133-141. doi: 10.22111/ijfs.2011.281
Meenakshi, A. R., Jenita, P.. (1390). 'GENERALIZED REGULAR FUZZY MATRICES', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 8(2), pp. 133-141. doi: 10.22111/ijfs.2011.281
Meenakshi, A. R., Jenita, P.. GENERALIZED REGULAR FUZZY MATRICES. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1390; 8(2): 133-141. doi: 10.22111/ijfs.2011.281


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.