آمار

تعداد نشریات27
تعداد شماره‌ها566
تعداد مقالات5,822
تعداد مشاهده مقاله8,158,902
تعداد دریافت فایل اصل مقاله5,458,431
Amroune, Abdelaziz, Davvaz, Bijan. (1390). FUZZY ORDERED SETS AND DUALITY FOR FINITE FUZZY DISTRIBUTIVE LATTICES. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 8(5), 1-12. doi: 10.22111/ijfs.2011.294
Abdelaziz Amroune; Bijan Davvaz. "FUZZY ORDERED SETS AND DUALITY FOR FINITE FUZZY DISTRIBUTIVE LATTICES". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 8, 5, 1390, 1-12. doi: 10.22111/ijfs.2011.294
Amroune, Abdelaziz, Davvaz, Bijan. (1390). 'FUZZY ORDERED SETS AND DUALITY FOR FINITE FUZZY DISTRIBUTIVE LATTICES', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 8(5), pp. 1-12. doi: 10.22111/ijfs.2011.294
Amroune, Abdelaziz, Davvaz, Bijan. FUZZY ORDERED SETS AND DUALITY FOR FINITE FUZZY DISTRIBUTIVE LATTICES. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1390; 8(5): 1-12. doi: 10.22111/ijfs.2011.294


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.