آمار

تعداد نشریات26
تعداد شماره‌ها550
تعداد مقالات5,698
تعداد مشاهده مقاله7,963,552
تعداد دریافت فایل اصل مقاله5,347,305
Zhang, Qi-Ye. (1390). ALGEBRAIC GENERATIONS OF SOME FUZZY POWERSET OPERATORS. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 8(5), 31-58. doi: 10.22111/ijfs.2011.296
Qi-Ye Zhang. "ALGEBRAIC GENERATIONS OF SOME FUZZY POWERSET OPERATORS". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 8, 5, 1390, 31-58. doi: 10.22111/ijfs.2011.296
Zhang, Qi-Ye. (1390). 'ALGEBRAIC GENERATIONS OF SOME FUZZY POWERSET OPERATORS', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 8(5), pp. 31-58. doi: 10.22111/ijfs.2011.296
Zhang, Qi-Ye. ALGEBRAIC GENERATIONS OF SOME FUZZY POWERSET OPERATORS. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1390; 8(5): 31-58. doi: 10.22111/ijfs.2011.296


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.