آمار

تعداد نشریات26
تعداد شماره‌ها550
تعداد مقالات5,698
تعداد مشاهده مقاله7,966,963
تعداد دریافت فایل اصل مقاله5,349,902
Bag, T., Samanta, S. K.. (1390). FUZZY REFLEXIVITY OF FELBIN'S TYPE FUZZY NORMED LINEAR SPACES AND FIXED POINT THEOREMS IN SUCH SPACES. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 8(5), 103-115. doi: 10.22111/ijfs.2011.300
T. Bag; S. K. Samanta. "FUZZY REFLEXIVITY OF FELBIN'S TYPE FUZZY NORMED LINEAR SPACES AND FIXED POINT THEOREMS IN SUCH SPACES". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 8, 5, 1390, 103-115. doi: 10.22111/ijfs.2011.300
Bag, T., Samanta, S. K.. (1390). 'FUZZY REFLEXIVITY OF FELBIN'S TYPE FUZZY NORMED LINEAR SPACES AND FIXED POINT THEOREMS IN SUCH SPACES', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 8(5), pp. 103-115. doi: 10.22111/ijfs.2011.300
Bag, T., Samanta, S. K.. FUZZY REFLEXIVITY OF FELBIN'S TYPE FUZZY NORMED LINEAR SPACES AND FIXED POINT THEOREMS IN SUCH SPACES. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1390; 8(5): 103-115. doi: 10.22111/ijfs.2011.300


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.