آمار

تعداد نشریات27
تعداد شماره‌ها566
تعداد مقالات5,825
تعداد مشاهده مقاله8,160,269
تعداد دریافت فایل اصل مقاله5,459,413
Ameri, R., Mahjoob, R.. (1395). Some topological properties of spectrum of fuzzy submodules. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 14(1), 77-87. doi: 10.22111/ijfs.2017.3038
R. Ameri; R. Mahjoob. "Some topological properties of spectrum of fuzzy submodules". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 14, 1, 1395, 77-87. doi: 10.22111/ijfs.2017.3038
Ameri, R., Mahjoob, R.. (1395). 'Some topological properties of spectrum of fuzzy submodules', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 14(1), pp. 77-87. doi: 10.22111/ijfs.2017.3038
Ameri, R., Mahjoob, R.. Some topological properties of spectrum of fuzzy submodules. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1395; 14(1): 77-87. doi: 10.22111/ijfs.2017.3038


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.