آمار

تعداد نشریات26
تعداد شماره‌ها550
تعداد مقالات5,698
تعداد مشاهده مقاله7,965,815
تعداد دریافت فایل اصل مقاله5,348,935
Yang, Xiaohu. (1390). SOME PROPERTIES FOR FUZZY CHANCE CONSTRAINED PROGRAMMING. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 8(4), 1-8. doi: 10.22111/ijfs.2011.305
Xiaohu Yang. "SOME PROPERTIES FOR FUZZY CHANCE CONSTRAINED PROGRAMMING". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 8, 4, 1390, 1-8. doi: 10.22111/ijfs.2011.305
Yang, Xiaohu. (1390). 'SOME PROPERTIES FOR FUZZY CHANCE CONSTRAINED PROGRAMMING', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 8(4), pp. 1-8. doi: 10.22111/ijfs.2011.305
Yang, Xiaohu. SOME PROPERTIES FOR FUZZY CHANCE CONSTRAINED PROGRAMMING. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1390; 8(4): 1-8. doi: 10.22111/ijfs.2011.305


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.