آمار

تعداد نشریات26
تعداد شماره‌ها553
تعداد مقالات5,713
تعداد مشاهده مقاله7,977,010
تعداد دریافت فایل اصل مقاله5,358,385
BINGXUE, YAO. (1387). FUZZY SEMI-IDEAL AND GENERALIZED FUZZY QUOTIENT RING. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 5(2), 87-92. doi: 10.22111/ijfs.2008.337
YAO BINGXUE. "FUZZY SEMI-IDEAL AND GENERALIZED FUZZY QUOTIENT RING". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 5, 2, 1387, 87-92. doi: 10.22111/ijfs.2008.337
BINGXUE, YAO. (1387). 'FUZZY SEMI-IDEAL AND GENERALIZED FUZZY QUOTIENT RING', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 5(2), pp. 87-92. doi: 10.22111/ijfs.2008.337
BINGXUE, YAO. FUZZY SEMI-IDEAL AND GENERALIZED FUZZY QUOTIENT RING. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1387; 5(2): 87-92. doi: 10.22111/ijfs.2008.337


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.