آمار

تعداد نشریات27
تعداد شماره‌ها556
تعداد مقالات5,734
تعداد مشاهده مقاله8,017,400
تعداد دریافت فایل اصل مقاله5,389,433
Vaezpour, S. M., Karimi, F.. (1387). t-BEST APPROXIMATION IN FUZZY NORMED SPACES. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 5(2), 93-99. doi: 10.22111/ijfs.2008.338
S. M. Vaezpour; F. Karimi. "t-BEST APPROXIMATION IN FUZZY NORMED SPACES". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 5, 2, 1387, 93-99. doi: 10.22111/ijfs.2008.338
Vaezpour, S. M., Karimi, F.. (1387). 't-BEST APPROXIMATION IN FUZZY NORMED SPACES', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 5(2), pp. 93-99. doi: 10.22111/ijfs.2008.338
Vaezpour, S. M., Karimi, F.. t-BEST APPROXIMATION IN FUZZY NORMED SPACES. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1387; 5(2): 93-99. doi: 10.22111/ijfs.2008.338


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.