آمار

تعداد نشریات27
تعداد شماره‌ها579
تعداد مقالات5,952
تعداد مشاهده مقاله8,545,775
تعداد دریافت فایل اصل مقاله5,654,452
Hashemi, M. S., Mirnia, M. K., Shahmorad, S.. (1387). SOLVING FUZZY LINEAR SYSTEMS BY USING THE SCHUR COMPLEMENT WHEN COEFFICIENT MATRIX IS AN M-MATRIX. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 5(3), 15-29. doi: 10.22111/ijfs.2008.340
M. S. Hashemi; M. K. Mirnia; S. Shahmorad. "SOLVING FUZZY LINEAR SYSTEMS BY USING THE SCHUR COMPLEMENT WHEN COEFFICIENT MATRIX IS AN M-MATRIX". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 5, 3, 1387, 15-29. doi: 10.22111/ijfs.2008.340
Hashemi, M. S., Mirnia, M. K., Shahmorad, S.. (1387). 'SOLVING FUZZY LINEAR SYSTEMS BY USING THE SCHUR COMPLEMENT WHEN COEFFICIENT MATRIX IS AN M-MATRIX', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 5(3), pp. 15-29. doi: 10.22111/ijfs.2008.340
Hashemi, M. S., Mirnia, M. K., Shahmorad, S.. SOLVING FUZZY LINEAR SYSTEMS BY USING THE SCHUR COMPLEMENT WHEN COEFFICIENT MATRIX IS AN M-MATRIX. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1387; 5(3): 15-29. doi: 10.22111/ijfs.2008.340


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.