آمار

تعداد نشریات27
تعداد شماره‌ها566
تعداد مقالات5,825
تعداد مشاهده مقاله8,162,071
تعداد دریافت فایل اصل مقاله5,460,774
Ahmadzade, Hamed, Amini, Mohammad, Taheri, Seyed Mahmoud, Bozorgnia, Abolghasem. (1396). SOME PROBABILISTIC INEQUALITIES FOR FUZZY RANDOM VARIABLES. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 14(6), 119-134. doi: 10.22111/ijfs.2017.3501
Hamed Ahmadzade; Mohammad Amini; Seyed Mahmoud Taheri; Abolghasem Bozorgnia. "SOME PROBABILISTIC INEQUALITIES FOR FUZZY RANDOM VARIABLES". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 14, 6, 1396, 119-134. doi: 10.22111/ijfs.2017.3501
Ahmadzade, Hamed, Amini, Mohammad, Taheri, Seyed Mahmoud, Bozorgnia, Abolghasem. (1396). 'SOME PROBABILISTIC INEQUALITIES FOR FUZZY RANDOM VARIABLES', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 14(6), pp. 119-134. doi: 10.22111/ijfs.2017.3501
Ahmadzade, Hamed, Amini, Mohammad, Taheri, Seyed Mahmoud, Bozorgnia, Abolghasem. SOME PROBABILISTIC INEQUALITIES FOR FUZZY RANDOM VARIABLES. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1396; 14(6): 119-134. doi: 10.22111/ijfs.2017.3501


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.