آمار

تعداد نشریات26
تعداد شماره‌ها550
تعداد مقالات5,698
تعداد مشاهده مقاله7,963,508
تعداد دریافت فایل اصل مقاله5,347,252
Yan, Cong-hua, Fang, Jin-xuan. (1386). L-FUZZY BILINEAR OPERATOR AND ITS CONTINUITY. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 4(1), 65-73. doi: 10.22111/ijfs.2007.358
Cong-hua Yan; Jin-xuan Fang. "L-FUZZY BILINEAR OPERATOR AND ITS CONTINUITY". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 4, 1, 1386, 65-73. doi: 10.22111/ijfs.2007.358
Yan, Cong-hua, Fang, Jin-xuan. (1386). 'L-FUZZY BILINEAR OPERATOR AND ITS CONTINUITY', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 4(1), pp. 65-73. doi: 10.22111/ijfs.2007.358
Yan, Cong-hua, Fang, Jin-xuan. L-FUZZY BILINEAR OPERATOR AND ITS CONTINUITY. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1386; 4(1): 65-73. doi: 10.22111/ijfs.2007.358


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.