آمار

تعداد نشریات26
تعداد شماره‌ها550
تعداد مقالات5,698
تعداد مشاهده مقاله7,963,529
تعداد دریافت فایل اصل مقاله5,347,281
Yang, Shao-Jun, Shi, Fu-Gui. (1397). BASES AND CIRCUITS OF FUZZIFYING MATROIDS. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 15(2), 41-52. doi: 10.22111/ijfs.2018.3755
Shao-Jun Yang; Fu-Gui Shi. "BASES AND CIRCUITS OF FUZZIFYING MATROIDS". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 15, 2, 1397, 41-52. doi: 10.22111/ijfs.2018.3755
Yang, Shao-Jun, Shi, Fu-Gui. (1397). 'BASES AND CIRCUITS OF FUZZIFYING MATROIDS', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 15(2), pp. 41-52. doi: 10.22111/ijfs.2018.3755
Yang, Shao-Jun, Shi, Fu-Gui. BASES AND CIRCUITS OF FUZZIFYING MATROIDS. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1397; 15(2): 41-52. doi: 10.22111/ijfs.2018.3755


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.