آمار

تعداد نشریات26
تعداد شماره‌ها552
تعداد مقالات5,709
تعداد مشاهده مقاله7,972,586
تعداد دریافت فایل اصل مقاله5,355,148
Slesinger, Radek. (1397). QUANTALE-VALUED SUP-ALGEBRAS. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 15(2), 53-73. doi: 10.22111/ijfs.2018.3759
Radek Slesinger. "QUANTALE-VALUED SUP-ALGEBRAS". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 15, 2, 1397, 53-73. doi: 10.22111/ijfs.2018.3759
Slesinger, Radek. (1397). 'QUANTALE-VALUED SUP-ALGEBRAS', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 15(2), pp. 53-73. doi: 10.22111/ijfs.2018.3759
Slesinger, Radek. QUANTALE-VALUED SUP-ALGEBRAS. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1397; 15(2): 53-73. doi: 10.22111/ijfs.2018.3759


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.