آمار

تعداد نشریات26
تعداد شماره‌ها550
تعداد مقالات5,697
تعداد مشاهده مقاله7,962,464
تعداد دریافت فایل اصل مقاله5,346,330
Xiu, Zhen-Yu, Pang, Bin. (1397). BASE AXIOMS AND SUBBASE AXIOMS IN M-FUZZIFYING CONVEX SPACES. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 15(2), 75-87. doi: 10.22111/ijfs.2018.3760
Zhen-Yu Xiu; Bin Pang. "BASE AXIOMS AND SUBBASE AXIOMS IN M-FUZZIFYING CONVEX SPACES". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 15, 2, 1397, 75-87. doi: 10.22111/ijfs.2018.3760
Xiu, Zhen-Yu, Pang, Bin. (1397). 'BASE AXIOMS AND SUBBASE AXIOMS IN M-FUZZIFYING CONVEX SPACES', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 15(2), pp. 75-87. doi: 10.22111/ijfs.2018.3760
Xiu, Zhen-Yu, Pang, Bin. BASE AXIOMS AND SUBBASE AXIOMS IN M-FUZZIFYING CONVEX SPACES. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1397; 15(2): 75-87. doi: 10.22111/ijfs.2018.3760


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.