آمار

تعداد نشریات27
تعداد شماره‌ها585
تعداد مقالات6,005
تعداد مشاهده مقاله8,765,473
تعداد دریافت فایل اصل مقاله5,770,936
Sadeghi, Ghadir, Nazarianpoor, Mahdi, Rassias, John Michael. (1397). SOLUTION AND STABILITY OF QUATTUORVIGINTIC FUNCTIONAL EQUATION IN INTUITIONISTIC FUZZY NORMED SPACES. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 15(4), 13-30. doi: 10.22111/ijfs.2018.4112
Ghadir Sadeghi; Mahdi Nazarianpoor; John Michael Rassias. "SOLUTION AND STABILITY OF QUATTUORVIGINTIC FUNCTIONAL EQUATION IN INTUITIONISTIC FUZZY NORMED SPACES". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 15, 4, 1397, 13-30. doi: 10.22111/ijfs.2018.4112
Sadeghi, Ghadir, Nazarianpoor, Mahdi, Rassias, John Michael. (1397). 'SOLUTION AND STABILITY OF QUATTUORVIGINTIC FUNCTIONAL EQUATION IN INTUITIONISTIC FUZZY NORMED SPACES', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 15(4), pp. 13-30. doi: 10.22111/ijfs.2018.4112
Sadeghi, Ghadir, Nazarianpoor, Mahdi, Rassias, John Michael. SOLUTION AND STABILITY OF QUATTUORVIGINTIC FUNCTIONAL EQUATION IN INTUITIONISTIC FUZZY NORMED SPACES. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1397; 15(4): 13-30. doi: 10.22111/ijfs.2018.4112


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب