آمار

تعداد نشریات26
تعداد شماره‌ها550
تعداد مقالات5,698
تعداد مشاهده مقاله7,964,122
تعداد دریافت فایل اصل مقاله5,347,750
Rafi Segi Rahmat, Mohd., Salmi Md. Noorani, Mohd.. (1385). FIXED POINT THEOREM ON INTUITIONISTIC FUZZY METRIC SPACES. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 3(1), 23-29. doi: 10.22111/ijfs.2006.428
Mohd. Rafi Segi Rahmat; Mohd. Salmi Md. Noorani. "FIXED POINT THEOREM ON INTUITIONISTIC FUZZY METRIC SPACES". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 3, 1, 1385, 23-29. doi: 10.22111/ijfs.2006.428
Rafi Segi Rahmat, Mohd., Salmi Md. Noorani, Mohd.. (1385). 'FIXED POINT THEOREM ON INTUITIONISTIC FUZZY METRIC SPACES', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 3(1), pp. 23-29. doi: 10.22111/ijfs.2006.428
Rafi Segi Rahmat, Mohd., Salmi Md. Noorani, Mohd.. FIXED POINT THEOREM ON INTUITIONISTIC FUZZY METRIC SPACES. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1385; 3(1): 23-29. doi: 10.22111/ijfs.2006.428


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.