آمار

تعداد نشریات26
تعداد شماره‌ها550
تعداد مقالات5,697
تعداد مشاهده مقاله7,961,916
تعداد دریافت فایل اصل مقاله5,345,944
Khastan, A.. (1397). FUZZY LOGISTIC DIFFERENCE EQUATION. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 15(7), 55-66. doi: 10.22111/ijfs.2018.4281
A. Khastan. "FUZZY LOGISTIC DIFFERENCE EQUATION". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 15, 7, 1397, 55-66. doi: 10.22111/ijfs.2018.4281
Khastan, A.. (1397). 'FUZZY LOGISTIC DIFFERENCE EQUATION', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 15(7), pp. 55-66. doi: 10.22111/ijfs.2018.4281
Khastan, A.. FUZZY LOGISTIC DIFFERENCE EQUATION. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1397; 15(7): 55-66. doi: 10.22111/ijfs.2018.4281


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.