آمار

تعداد نشریات27
تعداد شماره‌ها557
تعداد مقالات5,743
تعداد مشاهده مقاله8,019,464
تعداد دریافت فایل اصل مقاله5,391,021
Bahrami, Fariba, Alikhani, Robab, Khastan, Alireza. (1397). TRANSPORT EQUATION WITH FUZZY DATA. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 15(7), 67-78. doi: 10.22111/ijfs.2018.4282
Fariba Bahrami; Robab Alikhani; Alireza Khastan. "TRANSPORT EQUATION WITH FUZZY DATA". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 15, 7, 1397, 67-78. doi: 10.22111/ijfs.2018.4282
Bahrami, Fariba, Alikhani, Robab, Khastan, Alireza. (1397). 'TRANSPORT EQUATION WITH FUZZY DATA', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 15(7), pp. 67-78. doi: 10.22111/ijfs.2018.4282
Bahrami, Fariba, Alikhani, Robab, Khastan, Alireza. TRANSPORT EQUATION WITH FUZZY DATA. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1397; 15(7): 67-78. doi: 10.22111/ijfs.2018.4282


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.