آمار

تعداد نشریات27
تعداد شماره‌ها558
تعداد مقالات5,776
تعداد مشاهده مقاله8,031,858
تعداد دریافت فایل اصل مقاله5,398,766
Mustafa, Saima, Asghar, Sobia, Hanif, Muhammad. (1397). FUZZY LOGISTIC REGRESSION BASED ON LEAST SQUARE APPROACH AND TRAPEZOIDAL MEMBERSHIP FUNCTION. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 15(6), 97-106. doi: 10.22111/ijfs.2018.4369
Saima Mustafa; Sobia Asghar; Muhammad Hanif. "FUZZY LOGISTIC REGRESSION BASED ON LEAST SQUARE APPROACH AND TRAPEZOIDAL MEMBERSHIP FUNCTION". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 15, 6, 1397, 97-106. doi: 10.22111/ijfs.2018.4369
Mustafa, Saima, Asghar, Sobia, Hanif, Muhammad. (1397). 'FUZZY LOGISTIC REGRESSION BASED ON LEAST SQUARE APPROACH AND TRAPEZOIDAL MEMBERSHIP FUNCTION', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 15(6), pp. 97-106. doi: 10.22111/ijfs.2018.4369
Mustafa, Saima, Asghar, Sobia, Hanif, Muhammad. FUZZY LOGISTIC REGRESSION BASED ON LEAST SQUARE APPROACH AND TRAPEZOIDAL MEMBERSHIP FUNCTION. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1397; 15(6): 97-106. doi: 10.22111/ijfs.2018.4369


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.