آمار

تعداد نشریات27
تعداد شماره‌ها558
تعداد مقالات5,776
تعداد مشاهده مقاله8,031,828
تعداد دریافت فایل اصل مقاله5,398,754
Xin, Xiao Long, Khan, M., Jun, Y.. (1397). Generalized states on EQ-algebras. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 16(1), 159-172. doi: 10.22111/ijfs.2019.4491
Xiao Long Xin; M. Khan; Y. B. Jun. "Generalized states on EQ-algebras". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 16, 1, 1397, 159-172. doi: 10.22111/ijfs.2019.4491
Xin, Xiao Long, Khan, M., Jun, Y.. (1397). 'Generalized states on EQ-algebras', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 16(1), pp. 159-172. doi: 10.22111/ijfs.2019.4491
Xin, Xiao Long, Khan, M., Jun, Y.. Generalized states on EQ-algebras. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1397; 16(1): 159-172. doi: 10.22111/ijfs.2019.4491


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.