آمار

تعداد نشریات27
تعداد شماره‌ها566
تعداد مقالات5,825
تعداد مشاهده مقاله8,163,778
تعداد دریافت فایل اصل مقاله5,461,892
AKBARZADEH-TOTONCHI, MOHAMMAD-REZA, SHAHNAZI, REZA. (1385). DIRECT ADAPTIVE FUZZY PI SLIDING MODE CONTROL OF SYSTEMS WITH UNKNOWN BUT BOUNDED DISTURBANCES. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 3(2), 33-51. doi: 10.22111/ijfs.2006.453
MOHAMMAD-REZA AKBARZADEH-TOTONCHI; REZA SHAHNAZI. "DIRECT ADAPTIVE FUZZY PI SLIDING MODE CONTROL OF SYSTEMS WITH UNKNOWN BUT BOUNDED DISTURBANCES". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 3, 2, 1385, 33-51. doi: 10.22111/ijfs.2006.453
AKBARZADEH-TOTONCHI, MOHAMMAD-REZA, SHAHNAZI, REZA. (1385). 'DIRECT ADAPTIVE FUZZY PI SLIDING MODE CONTROL OF SYSTEMS WITH UNKNOWN BUT BOUNDED DISTURBANCES', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 3(2), pp. 33-51. doi: 10.22111/ijfs.2006.453
AKBARZADEH-TOTONCHI, MOHAMMAD-REZA, SHAHNAZI, REZA. DIRECT ADAPTIVE FUZZY PI SLIDING MODE CONTROL OF SYSTEMS WITH UNKNOWN BUT BOUNDED DISTURBANCES. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1385; 3(2): 33-51. doi: 10.22111/ijfs.2006.453


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.