آمار

تعداد نشریات27
تعداد شماره‌ها566
تعداد مقالات5,821
تعداد مشاهده مقاله8,155,772
تعداد دریافت فایل اصل مقاله5,456,086
Shabani, Zahra, Tajadodi, Haleh. (1398). A numerical scheme for constrained optimal control problems. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 2(3), 233-238. doi: 10.22111/ieco.2019.28155.1123
Zahra Shabani; Haleh Tajadodi. "A numerical scheme for constrained optimal control problems". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 2, 3, 1398, 233-238. doi: 10.22111/ieco.2019.28155.1123
Shabani, Zahra, Tajadodi, Haleh. (1398). 'A numerical scheme for constrained optimal control problems', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 2(3), pp. 233-238. doi: 10.22111/ieco.2019.28155.1123
Shabani, Zahra, Tajadodi, Haleh. A numerical scheme for constrained optimal control problems. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1398; 2(3): 233-238. doi: 10.22111/ieco.2019.28155.1123


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.