آمار

تعداد نشریات26
تعداد شماره‌ها552
تعداد مقالات5,709
تعداد مشاهده مقاله7,972,602
تعداد دریافت فایل اصل مقاله5,355,162
Borumand Saeid, Arsham. (1385). INTERVAL-VALUED FUZZY B-ALGEBRAS. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 3(2), 63-73. doi: 10.22111/ijfs.2006.467
Arsham Borumand Saeid. "INTERVAL-VALUED FUZZY B-ALGEBRAS". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 3, 2, 1385, 63-73. doi: 10.22111/ijfs.2006.467
Borumand Saeid, Arsham. (1385). 'INTERVAL-VALUED FUZZY B-ALGEBRAS', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 3(2), pp. 63-73. doi: 10.22111/ijfs.2006.467
Borumand Saeid, Arsham. INTERVAL-VALUED FUZZY B-ALGEBRAS. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1385; 3(2): 63-73. doi: 10.22111/ijfs.2006.467


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.