آمار

تعداد نشریات26
تعداد شماره‌ها550
تعداد مقالات5,698
تعداد مشاهده مقاله7,963,508
تعداد دریافت فایل اصل مقاله5,347,253
Ameri, Reza. (1384). FUZZY HYPERVECTOR SPACES OVER VALUED FIELDS. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 2(1), 37-47. doi: 10.22111/ijfs.2005.474
Reza Ameri. "FUZZY HYPERVECTOR SPACES OVER VALUED FIELDS". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 2, 1, 1384, 37-47. doi: 10.22111/ijfs.2005.474
Ameri, Reza. (1384). 'FUZZY HYPERVECTOR SPACES OVER VALUED FIELDS', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 2(1), pp. 37-47. doi: 10.22111/ijfs.2005.474
Ameri, Reza. FUZZY HYPERVECTOR SPACES OVER VALUED FIELDS. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1384; 2(1): 37-47. doi: 10.22111/ijfs.2005.474


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.