آمار

تعداد نشریات27
تعداد شماره‌ها556
تعداد مقالات5,734
تعداد مشاهده مقاله8,017,347
تعداد دریافت فایل اصل مقاله5,389,399
Zahedi, M. M., Khorashadi-Zadeh, M. R.. (1384). CATEGORY OF (POM)L-FUZZY GRAPHS AND HYPERGRAPHS. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 2(1), 49-63. doi: 10.22111/ijfs.2005.475
M. M. Zahedi; M. R. Khorashadi-Zadeh. "CATEGORY OF (POM)L-FUZZY GRAPHS AND HYPERGRAPHS". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 2, 1, 1384, 49-63. doi: 10.22111/ijfs.2005.475
Zahedi, M. M., Khorashadi-Zadeh, M. R.. (1384). 'CATEGORY OF (POM)L-FUZZY GRAPHS AND HYPERGRAPHS', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 2(1), pp. 49-63. doi: 10.22111/ijfs.2005.475
Zahedi, M. M., Khorashadi-Zadeh, M. R.. CATEGORY OF (POM)L-FUZZY GRAPHS AND HYPERGRAPHS. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1384; 2(1): 49-63. doi: 10.22111/ijfs.2005.475


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.