آمار

تعداد نشریات27
تعداد شماره‌ها566
تعداد مقالات5,821
تعداد مشاهده مقاله8,155,772
تعداد دریافت فایل اصل مقاله5,456,085
Abbasbandy, Saeid, Alavi, Magid. (1384). A METHOD FOR SOLVING FUZZY LINEAR SYSTEMS. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 2(2), 37-43. doi: 10.22111/ijfs.2005.481
Saeid Abbasbandy; Magid Alavi. "A METHOD FOR SOLVING FUZZY LINEAR SYSTEMS". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 2, 2, 1384, 37-43. doi: 10.22111/ijfs.2005.481
Abbasbandy, Saeid, Alavi, Magid. (1384). 'A METHOD FOR SOLVING FUZZY LINEAR SYSTEMS', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 2(2), pp. 37-43. doi: 10.22111/ijfs.2005.481
Abbasbandy, Saeid, Alavi, Magid. A METHOD FOR SOLVING FUZZY LINEAR SYSTEMS. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1384; 2(2): 37-43. doi: 10.22111/ijfs.2005.481


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.