آمار

تعداد نشریات30
تعداد شماره‌ها687
تعداد مقالات6,718
تعداد مشاهده مقاله10,747,571
تعداد دریافت فایل اصل مقاله7,243,259
Song, F., Wu, Z. Z. (1398). The KKT optimality conditions for constrained programming problem with generalized convex fuzzy mappings. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 16(5), 77-95. doi: 10.22111/ijfs.2019.4908
F. Song; Z. Z Wu. "The KKT optimality conditions for constrained programming problem with generalized convex fuzzy mappings". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 16, 5, 1398, 77-95. doi: 10.22111/ijfs.2019.4908
Song, F., Wu, Z. Z. (1398). 'The KKT optimality conditions for constrained programming problem with generalized convex fuzzy mappings', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 16(5), pp. 77-95. doi: 10.22111/ijfs.2019.4908
Song, F., Wu, Z. Z. The KKT optimality conditions for constrained programming problem with generalized convex fuzzy mappings. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1398; 16(5): 77-95. doi: 10.22111/ijfs.2019.4908


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب