آمار

تعداد نشریات26
تعداد شماره‌ها552
تعداد مقالات5,709
تعداد مشاهده مقاله7,972,567
تعداد دریافت فایل اصل مقاله5,355,141
Yue, H. Y., Yang, W., Li, S. B., Jiang, S. Y.. (1398). Fuzzy adaptive tracking control for a class of nonlinearly parameterized systems with unknown control directions. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 16(5), 97-112. doi: 10.22111/ijfs.2019.4909
H. Y. Yue; W. Yang; S. B. Li; S. Y. Jiang. "Fuzzy adaptive tracking control for a class of nonlinearly parameterized systems with unknown control directions". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 16, 5, 1398, 97-112. doi: 10.22111/ijfs.2019.4909
Yue, H. Y., Yang, W., Li, S. B., Jiang, S. Y.. (1398). 'Fuzzy adaptive tracking control for a class of nonlinearly parameterized systems with unknown control directions', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 16(5), pp. 97-112. doi: 10.22111/ijfs.2019.4909
Yue, H. Y., Yang, W., Li, S. B., Jiang, S. Y.. Fuzzy adaptive tracking control for a class of nonlinearly parameterized systems with unknown control directions. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1398; 16(5): 97-112. doi: 10.22111/ijfs.2019.4909


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.