آمار

تعداد نشریات30
تعداد شماره‌ها687
تعداد مقالات6,718
تعداد مشاهده مقاله10,747,572
تعداد دریافت فایل اصل مقاله7,243,261
Moghari, S., Zahedi, M. M.. (1398). Multidimensional fuzzy finite tree automata. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 16(5), 155-167. doi: 10.22111/ijfs.2019.4915
S. Moghari; M. M. Zahedi. "Multidimensional fuzzy finite tree automata". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 16, 5, 1398, 155-167. doi: 10.22111/ijfs.2019.4915
Moghari, S., Zahedi, M. M.. (1398). 'Multidimensional fuzzy finite tree automata', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 16(5), pp. 155-167. doi: 10.22111/ijfs.2019.4915
Moghari, S., Zahedi, M. M.. Multidimensional fuzzy finite tree automata. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1398; 16(5): 155-167. doi: 10.22111/ijfs.2019.4915


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب