آمار

تعداد نشریات27
تعداد شماره‌ها579
تعداد مقالات5,943
تعداد مشاهده مقاله8,576,432
تعداد دریافت فایل اصل مقاله5,644,998
MOHAMMADI, JAHANGARD, TAHERI, SYED MAHMOUD. (1383). PEDOMODELS FITTING WITH FUZZY LEAST SQUARES REGRESSION. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1(2), 45-61. doi: 10.22111/ijfs.2004.505
JAHANGARD MOHAMMADI; SYED MAHMOUD TAHERI. "PEDOMODELS FITTING WITH FUZZY LEAST SQUARES REGRESSION". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1, 2, 1383, 45-61. doi: 10.22111/ijfs.2004.505
MOHAMMADI, JAHANGARD, TAHERI, SYED MAHMOUD. (1383). 'PEDOMODELS FITTING WITH FUZZY LEAST SQUARES REGRESSION', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1(2), pp. 45-61. doi: 10.22111/ijfs.2004.505
MOHAMMADI, JAHANGARD, TAHERI, SYED MAHMOUD. PEDOMODELS FITTING WITH FUZZY LEAST SQUARES REGRESSION. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1383; 1(2): 45-61. doi: 10.22111/ijfs.2004.505


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.