آمار

تعداد نشریات29
تعداد شماره‌ها676
تعداد مقالات6,634
تعداد مشاهده مقاله10,432,453
تعداد دریافت فایل اصل مقاله7,011,188
Abbasi Ganji, Z., Sadeghpour Gildeh, B.. (1398). On the non-parametric multivariate control charts in fuzzy environment. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 17(1), 185-205. doi: 10.22111/ijfs.2020.5119
Z. Abbasi Ganji; B. Sadeghpour Gildeh. "On the non-parametric multivariate control charts in fuzzy environment". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 17, 1, 1398, 185-205. doi: 10.22111/ijfs.2020.5119
Abbasi Ganji, Z., Sadeghpour Gildeh, B.. (1398). 'On the non-parametric multivariate control charts in fuzzy environment', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 17(1), pp. 185-205. doi: 10.22111/ijfs.2020.5119
Abbasi Ganji, Z., Sadeghpour Gildeh, B.. On the non-parametric multivariate control charts in fuzzy environment. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1398; 17(1): 185-205. doi: 10.22111/ijfs.2020.5119


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب