آمار

تعداد نشریات25
تعداد شماره‌ها467
تعداد مقالات4,822
تعداد مشاهده مقاله7,146,072
تعداد دریافت فایل اصل مقاله4,794,463
akhavan ghassabzadeh, fahimeh, Soradi zeid, Samaneh. (1399). Numerical Method For Approximate Solutions of Fractional Differential Equations with Time Delay. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 3(2), 127-136. doi: 10.22111/ieco.2019.30257.1184
fahimeh akhavan ghassabzadeh; Samaneh Soradi zeid. "Numerical Method For Approximate Solutions of Fractional Differential Equations with Time Delay". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 3, 2, 1399, 127-136. doi: 10.22111/ieco.2019.30257.1184
akhavan ghassabzadeh, fahimeh, Soradi zeid, Samaneh. (1399). 'Numerical Method For Approximate Solutions of Fractional Differential Equations with Time Delay', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 3(2), pp. 127-136. doi: 10.22111/ieco.2019.30257.1184
akhavan ghassabzadeh, fahimeh, Soradi zeid, Samaneh. Numerical Method For Approximate Solutions of Fractional Differential Equations with Time Delay. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1399; 3(2): 127-136. doi: 10.22111/ieco.2019.30257.1184


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.