آمار

تعداد نشریات26
تعداد شماره‌ها550
تعداد مقالات5,700
تعداد مشاهده مقاله7,968,711
تعداد دریافت فایل اصل مقاله5,351,007
Seliga, A., Siran, J.. (1399). Continuity of super- and sub-additive transformations of continuous functions. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 17(2), 165-168. doi: 10.22111/ijfs.2020.5226
A. Seliga; J. Siran. "Continuity of super- and sub-additive transformations of continuous functions". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 17, 2, 1399, 165-168. doi: 10.22111/ijfs.2020.5226
Seliga, A., Siran, J.. (1399). 'Continuity of super- and sub-additive transformations of continuous functions', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 17(2), pp. 165-168. doi: 10.22111/ijfs.2020.5226
Seliga, A., Siran, J.. Continuity of super- and sub-additive transformations of continuous functions. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1399; 17(2): 165-168. doi: 10.22111/ijfs.2020.5226


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.