آمار

تعداد نشریات25
تعداد شماره‌ها468
تعداد مقالات4,838
تعداد مشاهده مقاله7,162,524
تعداد دریافت فایل اصل مقاله4,808,843
Alipour, Maryam, Omidiniya, Pooneh. (1399). A Semi-Analytic Method for Solving a Class of Non-Linear Optimal Control Problems. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 3(4), 415-429. doi: 10.22111/ieco.2020.32367.1225
Maryam Alipour; Pooneh Omidiniya. "A Semi-Analytic Method for Solving a Class of Non-Linear Optimal Control Problems". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 3, 4, 1399, 415-429. doi: 10.22111/ieco.2020.32367.1225
Alipour, Maryam, Omidiniya, Pooneh. (1399). 'A Semi-Analytic Method for Solving a Class of Non-Linear Optimal Control Problems', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 3(4), pp. 415-429. doi: 10.22111/ieco.2020.32367.1225
Alipour, Maryam, Omidiniya, Pooneh. A Semi-Analytic Method for Solving a Class of Non-Linear Optimal Control Problems. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1399; 3(4): 415-429. doi: 10.22111/ieco.2020.32367.1225


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.