آمار

تعداد نشریات27
تعداد شماره‌ها565
تعداد مقالات5,819
تعداد مشاهده مقاله8,131,328
تعداد دریافت فایل اصل مقاله5,444,812
Osuna-Gomez, R., Hernandez-Jimenez, B., Chalco-Cano, Y., Ruiz-Garzon, G.. (1399). New optimality conditions for multiobjective fuzzy programming problems. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 17(3), 19-31. doi: 10.22111/ijfs.2020.5345
R. Osuna-Gomez; B. Hernandez-Jimenez; Y. Chalco-Cano; G. Ruiz-Garzon. "New optimality conditions for multiobjective fuzzy programming problems". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 17, 3, 1399, 19-31. doi: 10.22111/ijfs.2020.5345
Osuna-Gomez, R., Hernandez-Jimenez, B., Chalco-Cano, Y., Ruiz-Garzon, G.. (1399). 'New optimality conditions for multiobjective fuzzy programming problems', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 17(3), pp. 19-31. doi: 10.22111/ijfs.2020.5345
Osuna-Gomez, R., Hernandez-Jimenez, B., Chalco-Cano, Y., Ruiz-Garzon, G.. New optimality conditions for multiobjective fuzzy programming problems. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1399; 17(3): 19-31. doi: 10.22111/ijfs.2020.5345


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.