آمار

تعداد نشریات25
تعداد شماره‌ها467
تعداد مقالات4,822
تعداد مشاهده مقاله7,146,211
تعداد دریافت فایل اصل مقاله4,794,566
Kouchakinejad, F., Siposova, A.. (1399). Super- and sub-additive transformations of aggregation functions from the point of view of approximation. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 17(3), 43-49. doi: 10.22111/ijfs.2020.5348
F. Kouchakinejad; A. Siposova. "Super- and sub-additive transformations of aggregation functions from the point of view of approximation". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 17, 3, 1399, 43-49. doi: 10.22111/ijfs.2020.5348
Kouchakinejad, F., Siposova, A.. (1399). 'Super- and sub-additive transformations of aggregation functions from the point of view of approximation', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 17(3), pp. 43-49. doi: 10.22111/ijfs.2020.5348
Kouchakinejad, F., Siposova, A.. Super- and sub-additive transformations of aggregation functions from the point of view of approximation. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1399; 17(3): 43-49. doi: 10.22111/ijfs.2020.5348


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.