آمار

تعداد نشریات27
تعداد شماره‌ها565
تعداد مقالات5,820
تعداد مشاهده مقاله8,141,643
تعداد دریافت فایل اصل مقاله5,450,346
Maturo, Antonio. (1388). ON SOME STRUCTURES OF FUZZY NUMBERS. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 6(4), 49-59. doi: 10.22111/ijfs.2009.535
Antonio Maturo. "ON SOME STRUCTURES OF FUZZY NUMBERS". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 6, 4, 1388, 49-59. doi: 10.22111/ijfs.2009.535
Maturo, Antonio. (1388). 'ON SOME STRUCTURES OF FUZZY NUMBERS', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 6(4), pp. 49-59. doi: 10.22111/ijfs.2009.535
Maturo, Antonio. ON SOME STRUCTURES OF FUZZY NUMBERS. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1388; 6(4): 49-59. doi: 10.22111/ijfs.2009.535


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.