آمار

تعداد نشریات25
تعداد شماره‌ها467
تعداد مقالات4,822
تعداد مشاهده مقاله7,146,078
تعداد دریافت فایل اصل مقاله4,794,470
Yadegari, M., Seyedin, S. A.. (1399). Rule-based joint fuzzy and probabilistic networks. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 17(3), 135-149. doi: 10.22111/ijfs.2020.5354
M. Yadegari; S. A. Seyedin. "Rule-based joint fuzzy and probabilistic networks". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 17, 3, 1399, 135-149. doi: 10.22111/ijfs.2020.5354
Yadegari, M., Seyedin, S. A.. (1399). 'Rule-based joint fuzzy and probabilistic networks', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 17(3), pp. 135-149. doi: 10.22111/ijfs.2020.5354
Yadegari, M., Seyedin, S. A.. Rule-based joint fuzzy and probabilistic networks. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1399; 17(3): 135-149. doi: 10.22111/ijfs.2020.5354


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.