آمار

تعداد نشریات25
تعداد شماره‌ها467
تعداد مقالات4,822
تعداد مشاهده مقاله7,146,300
تعداد دریافت فایل اصل مقاله4,794,622
Seikh, M. R., Karmakar, S., Xia, M.. (1399). Solving matrix games with hesitant fuzzy pay-offs. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 17(4), 25-40. doi: 10.22111/ijfs.2020.5404
M. R. Seikh; S. Karmakar; M. Xia. "Solving matrix games with hesitant fuzzy pay-offs". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 17, 4, 1399, 25-40. doi: 10.22111/ijfs.2020.5404
Seikh, M. R., Karmakar, S., Xia, M.. (1399). 'Solving matrix games with hesitant fuzzy pay-offs', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 17(4), pp. 25-40. doi: 10.22111/ijfs.2020.5404
Seikh, M. R., Karmakar, S., Xia, M.. Solving matrix games with hesitant fuzzy pay-offs. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1399; 17(4): 25-40. doi: 10.22111/ijfs.2020.5404


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.