آمار

تعداد نشریات27
تعداد شماره‌ها566
تعداد مقالات5,825
تعداد مشاهده مقاله8,163,956
تعداد دریافت فایل اصل مقاله5,462,024
Khammar, A. H., Arefi, M., Akbari, M. G.. (1399). A robust least squares fuzzy regression model based on kernel function. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 17(4), 105-119. doi: 10.22111/ijfs.2020.5409
A. H. Khammar; M. Arefi; M. G. Akbari. "A robust least squares fuzzy regression model based on kernel function". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 17, 4, 1399, 105-119. doi: 10.22111/ijfs.2020.5409
Khammar, A. H., Arefi, M., Akbari, M. G.. (1399). 'A robust least squares fuzzy regression model based on kernel function', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 17(4), pp. 105-119. doi: 10.22111/ijfs.2020.5409
Khammar, A. H., Arefi, M., Akbari, M. G.. A robust least squares fuzzy regression model based on kernel function. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1399; 17(4): 105-119. doi: 10.22111/ijfs.2020.5409


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.