آمار

تعداد نشریات25
تعداد شماره‌ها462
تعداد مقالات4,688
تعداد مشاهده مقاله7,061,768
تعداد دریافت فایل اصل مقاله4,727,279
Asici, E., Mesiar, R.. (1399). Alternative approaches to obtain t-norms and t-conorms on bounded lattices. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 17(4), 121-138. doi: 10.22111/ijfs.2020.5410
E. Asici; R. Mesiar. "Alternative approaches to obtain t-norms and t-conorms on bounded lattices". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 17, 4, 1399, 121-138. doi: 10.22111/ijfs.2020.5410
Asici, E., Mesiar, R.. (1399). 'Alternative approaches to obtain t-norms and t-conorms on bounded lattices', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 17(4), pp. 121-138. doi: 10.22111/ijfs.2020.5410
Asici, E., Mesiar, R.. Alternative approaches to obtain t-norms and t-conorms on bounded lattices. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1399; 17(4): 121-138. doi: 10.22111/ijfs.2020.5410


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.