آمار

تعداد نشریات27
تعداد شماره‌ها565
تعداد مقالات5,820
تعداد مشاهده مقاله8,141,632
تعداد دریافت فایل اصل مقاله5,450,343
Bakhshi, Mahmood, Borzooei, Rajab Ali. (1388). SOME PROPERTIES OF T-FUZZY GENERALIZED SUBGROUPS. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 6(4), 73-87. doi: 10.22111/ijfs.2009.542
Mahmood Bakhshi; Rajab Ali Borzooei. "SOME PROPERTIES OF T-FUZZY GENERALIZED SUBGROUPS". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 6, 4, 1388, 73-87. doi: 10.22111/ijfs.2009.542
Bakhshi, Mahmood, Borzooei, Rajab Ali. (1388). 'SOME PROPERTIES OF T-FUZZY GENERALIZED SUBGROUPS', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 6(4), pp. 73-87. doi: 10.22111/ijfs.2009.542
Bakhshi, Mahmood, Borzooei, Rajab Ali. SOME PROPERTIES OF T-FUZZY GENERALIZED SUBGROUPS. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1388; 6(4): 73-87. doi: 10.22111/ijfs.2009.542


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.