آمار

تعداد نشریات30
تعداد شماره‌ها687
تعداد مقالات6,718
تعداد مشاهده مقاله10,747,549
تعداد دریافت فایل اصل مقاله7,243,254
Zarei, H., Khastan, A., Zafari, A.. (1399). Optimal control of linear fuzzy time-variant controlled systems. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 17(5), 1-12. doi: 10.22111/ijfs.2020.5509
H. Zarei; A. Khastan; A. Zafari. "Optimal control of linear fuzzy time-variant controlled systems". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 17, 5, 1399, 1-12. doi: 10.22111/ijfs.2020.5509
Zarei, H., Khastan, A., Zafari, A.. (1399). 'Optimal control of linear fuzzy time-variant controlled systems', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 17(5), pp. 1-12. doi: 10.22111/ijfs.2020.5509
Zarei, H., Khastan, A., Zafari, A.. Optimal control of linear fuzzy time-variant controlled systems. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1399; 17(5): 1-12. doi: 10.22111/ijfs.2020.5509


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب